यी हुन् भाइरल भएका गज्जबका ट्याक्सी ड्राइभर,जसलाई विश्वका धेरै मान्छेले चिन्छन (हेर्नुहोस)

स्यांजाका मनबहादुर विस्वकर्माको मन पनि गजबकै छ । काठमाडौंमा एक मात्र यस्तो ट्याक्सीका उनी ड्राइभर हुन्, जो कोहीले चाहेर पनि बिर्सन सक्दैनन् । चिटिक्क परेको उनको ट्याक्सी, भित्र पसेपछि झनै चकित परिने । यो जाडोलाई न्यानो बनाउने एसी जडित त छ नै । अझ रमाइलो कुरा त बिभिन्न देशका डलर पैसा ट्याक्सीको अगाडीको आदा भागको भित्ताभरी देख्न सकिन्छ भने बिभिन्न ब्राण्डका घडी र सजिसजाउ उस्तै । अनि अर्को कुरा आरामले यात्रा गर्दै चाहेको टिभी शो पनि हेर्न सकिन्छ । उनले यो सबै कसैले भनेर वा योजना बद्ध ठंगले गरेका पनि होइनन् । आफुसंग मनग्गे पैसा भएर पनि गरेका होइनन् तर मनमा यसै नयाा काम वा सजावट गर्ने सोचले नै उनको ट्याक्सीको यो स्वरुप बन्यो ।
ट्याक्सी चाही यिनको आफ्नै रहेछ । किस्तामा लिएका उनले अहिले १० लाखमा घटाएका छन् । दुइ खुट्टा गुमाएकी श्रीमती र तीन छोराछोरीको संरक्षण गर्दै आएका उनी इमान्दार भएरै काम गरेको बताउाछन् । भन्छन् मिटर भन्दा फरक दाममा कहिल्यै यात्रुलाई भाडा लिएको छैन । धेरैले मलाइ माया र श्रद्धाले केही छोडेर जानु भएको छ, त्यसलाई गाडीमै सजाएको छु । काठमाडौं आउादाका शुरुवाती दिन बदाम बेचेर गुजारा गरेपनि फाइदा भने भएन मनबहादुरलाई । बाबुकाजी भन्ने दाइबाट गाडी चलाउन सिक्ने सल्लाहपछि उनी अहिले गजबका ट्याक्सी ड्राइभर बनेका हुन् । उनलाई ९८४१२७८७५५ यो नम्बरमा सम्पर्क पनि गर्न सक्नुहुन्छ ।

Similiar Post

error: Content is protected !!