प्रेमीले धोका दिएपछि पागल हुन् पुगिन् प्रेमिका, काठमाडौंको सडकमा यसरि भयो बिचल्ली (भिडियोसहित)

काठमाडौं – रामजी दैखेली र सिर्जु दाहालको आवाजमा नयाँ आधुनिक गीत तिमी छौ र हो सार्वजनिक भएको छ । ‘मैले दुख भोगिराको यो भाग्यमा लेखेरै हो, यो जीन्गगी तिमीसँगै बाँच्ने आशा देखेरै हो’ भर्खरै मात्र युट्युब मार्फत “मैले दुख” बोलको नेपाली आधुनिक गीतको म्यूजिक भीडियो सार्थक डिजिटल म्यूजि प्रा.लि. ले सार्वजनिक गरेको छ ।

माया पारदेको स्वर रहेको यस गीतमा दिपक डोटेलको शब्द अनि रामजी दैलेखीको संगीत रहेको छ । निकै नै मर्मस्पर्शी शब्द सृजना रहेको यस गीतको म्यूजिक भीडीयोलाई दिपक डोटेलले निर्देशन गरेका हुन् भने बिमल भट्टराइको छायांकन रहेको छ । त्यस्तैगरी दिपक डोटेल, हिना सोनी र सुस्मिता अभिनयले माया प्रेमको भूमरीमा पर्दाको पीडा र भोगाइलाई प्रस्तुत गरेको छ ।<iframe width=”627″ height=”353″ src=”https://www.youtube.com/embed/k1njn1vPlig” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen></iframe>

Similiar Post

error: Content is protected !!